DIDGERIDOO V JESKYNI 2017 - mezinárodní benefiční festival

Program festivalu DIDGERIDOO V JESKYNI · mezinárodní benefiční festivalO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty
INFORMACE PRO STÁNKOVÝ PRODEJ NA FESTIVALE

Podmínky prodeje
1. Pro neziskové organizace a sociální podniky není prodej na festivale nijak zpoplatněn. Naopak na podporu prezentace vaší organizace také rádi uvítáme na festivale vaše klienty, pokud vám to organizace dovolí.

2. Komerční subjekty žádáme o přispění 15% z jejich zisku z prodeje během festivalu. Tato částka bude využita na benefiční a organizační účely festivalu. Na každý stánek můžeme přispět dvěma volnými vstupenkami. Budeme však velmi rádi, když o nás řeknete svým přátelům a známým, kteří festival podpoří.

3. Stánky s jídlem nově prosíme o podporu festivalu také ve výši 20% jejich výdělku během festivalu s doložením jejích celkové tržby po skončení festivalu. V ojedinělých případech se můžeme individuálně a osobně domluvit na reciproční podpoře organizačního týmu nebo účinkujících.Organizace stánků
Pro každý stánek je vyhrazeno místo 3 x 2.5 m s 0.5 m uličkami mezi stánky. Vlastní stánky nezajišťujeme, a proto žádáme prodejce, aby si vše potřebné přivezli sebou. Prosím buďte připraveni také na mokrou variantu. J Pro brzké zájemce můžeme zajistit menší stůl. Elektrické připojení zajišťujeme pouze pro stánky s jídlem a to po domluvě.
Stánky je možno si po domluvě postavit již v pátek odpoledne, kdy v areálu probíhají přípravy. Nejpozději je však potřeba postavit stánek do soboty nejpozději do 10:00h, tedy hodinu před zahájením festivalu v jeskyni. Přidělené místo se dozvíte na Info pointu v areálu před jeskyní nebo u koordinátorky stánkového prodeje.

Ubytování a strava
Ubytování a stravu nezajišťujeme. Doporučujeme si zajistit ubytování v nedalekém kempu na koupališti Křtiny (cca 2km od areálu), kde se přesouvá také večerní program festivalu. Kemp je vybaven sprchami na žetony, WC a malým stánkem s občerstvením. Kemp je pouze pro stany a karavany (cca 60 Kč na osobu/den). Zde link http://www.krtiny.over.cz/

V případě, že Vám toto ubytování nevyhovuje, přeposílám další možnosti k ubytování, které je zcela ve vaši režii.
· Penzion U Faustů, www.ufaustu.cz přímo v obci Křtiny, 1,8 km od jeskyně.
· Penzion Starý pivovar www.penzionkrtiny.cz cca 300m od kempu na koupališti, 2,8 km od jeskyně.
· Penzion Bukovinka www.hostinecrakovec.cz cca 6,5 km od jeskyně (v pátek večer, v sobotu ráno možné dojetí veřejnou dopravou, nejede v sobotu večer)
· Kemp Olšovec Jedovnice www.olsovec.cz cca 8km od jeskyně, jeden z největších našich kempů, plně vybaven (chatky) spojení veřejnou dopravou do Křtin každou hodinu.

Parkování
Parkování pro stánkaře je vyhrazeno na velkém trávníkovém rovném place před vjezdem do areálu Jeskyně Výpustek. Toto místo je označené směrovými tabulemi a hlídané člověkem z organizačního týmu. Do areálu je možné vjet za účelem vyložení zboží a stánku, poté však je potřeba místo opustit a zaparkovat na již zmíněném parkovišti. Prosíme o plné respektování tohoto pravidla, ať je dostatečný prostor pro pohyb všech lidí v areálu.

Platba za stánek a zaslání darovacího dekretu

Nejpozději tři dny po festivale je potřeba zaslat na transparentní účet sdružení dohodnutých 20% ze zisku z prodeje po dobu na festivale. Na základě této platby vám bude emailem doručen Darovací dekret. Platby přijímáme POUZE elektronickou cestou na bankovním účtu:

JESKYNI TEP z.s.
Vřesovice 85, 69648
Zastoupené Mgr. Zdeňkem Vilímkem – statutární zástupce
IČO: 22751904
FIO BANKA č.u.: 2800380450/2010

Prosím do vzkazu pro příjemce napište „Patnáctek z prodeje - Didgeridoo v jeskyni“

Chill-out kuřácká zóna
V rámci festivalu se snažíme o co nejpříjemnější a nejzdravější prostředí také pro rodiny s dětmi. Samotný areál se také nachází v chráněné krajinné oblasti, která podléhá mnohým opatřením a proto jsme se rozhodli, že areál bude nekuřácký. V duchu rovnosti pro všechny však bude pro kuřáky zřízena odpočinková chillout zóna, která bude viditělně označena. Věříme, že toto opatření pochopíte a budete jej bez problémů dodržovat.

Budeme vděční za Vaše podněty či nápady.

Kontaktní osoba
Mgr. Eva Krutílková, DiS.
koordinátorka - workshopy, stánky chráněných dílen
a řemeslných výrobců, občerstvení, eko-programů.
evka@cave-beat.org
+420 773 983 680
TOPlist