DIDGERIDOO V JESKYNI 2017 - mezinárodní benefiční festival

Program festivalu DIDGERIDOO V JESKYNI · mezinárodní benefiční festivalO projektu festivalu v jeskyníchPartneři festivaluKontakty

Přidat vzkaz

Vaše jméno:
Předmět:
Obsah zprávy: *
 

Nečitelné? Vyměnit text.

Opište text z obrázku


Vzkazy

Dříve to bylo lepší.. (Krotitel didga) | 19.06.2017

Byl jsem několik ročníků nazpět ale poslední dobou je to slabší.

Díky z celýho srdce (Ondřej Straka) | 13.06.2017

Za úžasnej festival, všechny ty vibrace, zvuky, nástroje, setkání atmosféru a lidi na stejný vlně který to přitahuje dohromady. Díky Vám všem kdo jste se zůčastnili a speciální dík všem organizátorům. Ještě teď chodím pět centimetrů nad zemí a nevím kdy se vrátím k normálu, protože se ani vracet nechci. Bylo to skvělý.

RE: Žonglování (Hostaš Wratimír) | 28.07.2016

Můj milý švagříčku, vzpomněl jsem si na náš včerejší rozhovor a našel tento článek. To, co jsi napsal, ukazuje určitou duševní (duchovní) vyzrálost, pochopení nutnosti jednat zevnitř ven, dokazuje synchronicitu a cítím zde i VHLED. Co se týče Systému, dle mého názoru, Odpor je marný. Cesta ven ale existuje.. jít příkladem, protože příklady táhnou. Můj aktuální VHLED se dá shrnout do pár slov... z čeho nemám radost, to nedělám. Přeji Ti moře radosti a nových zkušeností, které Tě dovedou zase o kousek více k sobě.

Poděkování (Zdenda) | 22.07.2016

Srdečné DĚKUJI Vám všem, kteří tvoříte festival. Nejsou slova na vše, co jsme si zažili, proto v tichu a jedno-duše projevuji vděčnost a těším se na další ročník plný překvapení :)

Poděkování (Miroslav Endrych) | 26.06.2016

Zdendo,moc děkuji,v očích mám veklou slzu po předčtení článku.Přeji hodně sil na další čestu životem,je to cesta tvá a myslim že dobrá.V lásce a porozumění je veká ale velké sila na další plány. Děkuji za ty slova,Miroslav a Miroslava

Poděkování (Pavel a spol) | 18.06.2016

Děkujem za krásně naaranžovanou jeskyni a skvělou atmošku v ní a všem kdo se na tom podíleli.Užili jsme si:-)Pavel Tobik a rodina.

Velké Díky! (Petra) | 17.06.2016

Srdečně zdravím! Letos poprvé a jistě ne naposledy. Festival byl pro mě osobě skutečně neskutečným zážitkem. Skvělá atmosféra nasycená úchvatnou energií. Souznění člověka se Zemí - jako by i ona sama svými vibracemi odpovídala na tóny linoucí se jeskyní. Završeno silným uvědoměním si, že to, jak vypadá naše realita, záleží na každém z nás. Děkuji a přeji do dalších let příjemnou plavbu na vlnách inspirace :-)

Poděkování (Vlasťa) | 16.06.2016

Nazdar Zdendo a celý organizační týme. Chtěl bych Vám touto cestou moc poděkovat za tenhle festival, na kterém jsem již po čtvrté. Člověk se při vstupu do areálu ocitne v úplně jiném světě s úplně jinými lidmi. Celý den je zážitek za zážitkem a člověk odjíždí se spoustou energie na hodně dlouhou dobu. Ještě jednou moc díky za celou partu, která se se mnou zúčastnila.

Vstupenky (Andrea) | 10.06.2016

Nabízím 2 volné vstupenky na festival!!! tel.: 736145378

Doprava (Lukáš) | 10.06.2016

mám volná místa v autě na festival na trase Věteřov - Žarošice - Slavkov - Ochoz u Brna - Křtiny kontakt: 737703456 vyjíždím v sobotu v cca 7:30

Odpověď (Zdeněk Vilímek) | 20.01.2016

Vážená paní Drtinová, napište mi prosím email na zdenda@cave-beat.org. Děkuji, Z. Vilímek

Dotaz (Drtinová) | 17.07.2015

Dobrý den, co mohu udělat pro to, abych přihlásila na festival moji skupinu umělců? Kombinujem víc nástrojů- irská flétna, digeridoo, hand pan, ramový buben, děkuji za odpověď. Drtinová-produkční 602557188

Didgeridoo v jeskyyni (Kateřina Matějů) | 20.06.2015

Dobrý den, letos povrvé jsme se zůčastnily Vaší skvělé akce Didgeridoo v jeskyni. Byl to úžasný a nevšední zážitek. Chceme tímto velice poděkovat pořadatelům a učinkujícím za perfektní atmosféru, kterou dokázali společně vytvořit. Mimo to jsem Vás chtěla požádat, našla-li se po akci na trávníku v místě u prodejce s hangy chlapecká softshelová bunda tyrkysové barvy s černýmy pruhy, aby jste mi dali vědět na e-mail: katka.mateju@centrum.cz Moc Vám děkuji. S pozdravem a s přáním dalších takto vydařených akcí Kateřina Matějů tel:775146205

Baggage lost in the car (Tereza & Vojta) | 16.06.2015

Hi German man and Austrian woman (with blond dreadlocks), we took you when you hitchhike by our red car. It happend after didgeridoo festival in the moment when started to rain. You forgot your black backpack in our car. Unfortunately we found it second day. We dont have any contact to you, so we dont know how to give it back to you. Please, if you know this pair of people, please contact them. We would like to give their luggage back to them. Thank you. You may contact me via this email: moria.terrae@centrum.cz Thank you!

Poděkování (Hanka) | 15.06.2015

posílám za festiválek 2015. Prosím, bude video z koncertu v kostele uveřejněno zde ????

Doprava veřejná (Jara) | 08.04.2015

Zdenku, není zač...ale upřesním, že celostátní IDOS o dopravě v JM kraji neposkytuje vždy zcela přesné údaje, občas má trochu problémy najít návaznosti. Pro pohyb jen v rámci JM kraje je lepší vyhledávač na www.idsjmk.cz, vlevo v tabulce. Spojení přímo před jeskyni najdete tak, že název obce zadáte Březina, zastávka se jmenuje Jeskyně Výpustek, ale v sobotu sem jedou jen 3 spoje.. Jinak nezbude než zadat obec Křtiny a zastávka Obecní úřad a ty 1.8 km doběhnout:-). K jeskyni jezdí linka č.157 (Adamov-Vyškov), do Křtin č.201 (Brno-Židenice/Stará Osada-Jedovnice) Samozřejmě, pokud pojedete zdaleka, tak Vám nezbude než se na IDOS spolehnout.

Spojení (Zdenda) | 07.04.2015

Děkuji Jarkovi za každoroční podporu v orientaci v místních spojích. Když tak používejte IDOS.cz (busy, vlaky), pěškobus nebo sdílené cestování autem. Pěkné jaro, Zdenda Vilímek

Doprava (Jara) | 24.03.2015

V minulých letech byly dotazy, jak se dostat do Brna po skončení programu. Tak vězte, že od 4.4. začíná jezdit vždy z PÁ/SO a ze SO/NE nový noční spoj IDS Jmk linky 201, ze Křtin odjíždí v 00:15 do Brna, kde na zast. Prušánecká navazuje noční MHD k hl. nádraží. No a pokud by někdo chtěl takhle v noci teprve přijet, tak do Křtin(a Jedovnic) tenhle bus odjíždí z Brna v 01:10 ze Staré Osady, opět tam čeká na příjezd noční MHD od hl. nádraží.:-)

Hvězda (Příznivec) | 13.01.2015

A jestli někomu chybí na festivalu nějaká ta umělecká hvězda, tak ať si pobyt o den prodlouží... 14.6. 2015 v 18.00 vystoupí na svém koncertu v jeskyni Výpustek (také jeden z příznivců jeskynního prostředí) světoznámý houslista Jaroslav Svěcený spolu s Cigánskými Diablami:-)

Příští ročník (Zdeněk Vilímek) | 13.01.2015

Ano, naštěstí je tomu tak, 13.6.2015 bude pátý ročník, takže naviděnou v podzemí :)

(Příznivec) | 28.12.2014

Kouřové signály z dáli naznačují, že i v příštím roce se něco v podzemí snad i uskuteční:-)

(Víťa T.) | 23.09.2014

Chtěl bych všem, kteří se podíleli na organizaci víkendového festivalu ve Výpustku poděkovat za skvělou práci při organizaci a za neskutečný zážitek,který jsem si z festivalu odvezl. Byl to pro mě slovy těžko nepopsatelný zážitek, který stále vstřebávám. A koncert v Santiniho kapli ještě teď mě běhá mráz po celém těle, když si na něj vzpomenu... A jak psal někdo dřív, i Santini si ten koncert náležitě užil.Skvělé a moc díky. Jen je škoda těch závěrečných čísel. Jestli budete v budoucnu nějakým způsobem potřebovat dobrovolnicky pomoc,rád přiložím ruku k dílu. Opravdu by byla škoda, kdyby další ročník nepokračoval.

Zpetna vazba (Majkl) | 18.09.2014

Akce to byla věru parádní, mám pocit, že je tam rok od roku rodinnější atmosféra, hodně lidí se tam již zná a dvoudenní konání taktéž festivalu velmi prospělo, a proto by byla velká škoda, kdyby DVJ usnulo a už se neprobudilo! Za mne osobně musím konstatovat, že jsem si to tam užil opravdu parádně a se všímvšudy! Ještě jednou díky za Zdendovu velkou píli při organizaci tohoto festivalu, má moji plnou podporu! S přátelským pozdravem a přáním pěkného dne...Majkl z Olomóca, hráč a příležitostný tvořitel didgeridoo :-)

(Terka) | 11.09.2014

Této akce jsem se účastnila poprvé a musím říct, že byla opravdu úžasná. Tolik skvělých lidí, výborná hudba, workshopy taky skvělé. Mrzí mě akorát závěrečné vyčíslení a budu se celý rok modlit za to, aby se příští rok akce opět konala. :) Díky všem, kteří se podíleli na fungování festivalu- :)

(Mirka) | 09.09.2014

Děkuji za vynikající nápad spojit didgeridoo a jeskyni, organizátorům za jejich nadšení a lidem za atmosféru. Nezapomenutelný koncert v kostele, Santini by byl taky nadšen.

Kouzla (Jirka Pasz) | 09.09.2014

Díky! Mimořádná záležitost, skvělá atmosféra, skvělí lidé, úžasné koncerty! A naprostou fantastický koncert v kostele, jeden z nejlepších v mém životě.

(Raad) | 08.09.2014

Děkuji Vám za krásný nezapomenutelný výlet mimo čas a realitu.

Pochvala (Kamil) | 07.09.2014

Letos jsme byli v jeskyních poprvé. Byly jsme nadšeni atmosferou tohoto jedinečného místa, hudební vystoupení jsou vzhledem k akustice jedinečným zážitkem. Díky

Pro ty, co tu nebyli (Blána) | 07.09.2014

Příští rok si určitě udělejte čas na tuhle akcičku. V jeskyni běží čas pomalu - minuty jsou trochu delší než na povrchu a vyplněné těžko slovy sdělitelným způsobem - PROSTĚ TO MUSÍTE ZAŽÍT ! P. S. ...a připravte se na to, že noci, jsou v kempu i na Švýcárně pro změnu hodně krátké, ovšem též plné nevšedních zážitků. P.P.S. VŠEM KOLEM TÉTO AKCE JEŠTĚ JEDNOU VELKÝ DÍK !

Focení bez blesku neosvětlené účinkující (Dalibor) | 04.09.2014

Reaguji na text "Pro novináře, fotografy, dokumentaristy", ve kterém jsou fotografové žádáni, aby nepoužívali blesk. Po vlastních zkušenostech z minulých let, kdy byla osvícená zeď za účinkujícími, a účinkující byli bez sebenepatrnějšího osvětlení, prohlašuji, že bez přisvícení bleskem, je ve většině případů nemožné udělat fotografii účinkujícího při hraní. Stačilo by osvítit účinkující svíčkami nebo malým světlem. Předem děkuji.

Spolujízda z Olomouce (Klárka) | 03.09.2014

Ahoj lidičky, vyrážíme zítra 4.9. o půl páté večer z Olomouce na tento festiválek a máme 3 volná místa v autě, chtěl-li by se někdo k nám přidat :)Zpět neděle poledne. 739 450 816 nebo 604 166 363

Ad kemp (JARA) | 31.08.2014

Místo pro stan není třeba objednat, areál koupaliště je docela velký:-)

Sobota - odvoz do Brna (Jakub) | 30.08.2014

Zdravim, v sobotu po skončení programu v jaskyni by sme spoločne s priateľkou potrebovali odvoz do Brna na Velkú Klajdovku. Má niekto cestu a voľné miesto? Môžte sa ozvať aj na mail jakubpetras.noze@gmail.com. Ďakujeme!

Kemp (Radim) | 27.08.2014

Chtěl bych se zeptat jak je to s ubytováním v kempu. Je vhodné si stanování objednat nebo stačí dojet a uvidět?

Tipy ubytování 2014 (Jara - jeskyně) | 26.06.2014

Vzhledem k tomu, že letos poprvé na dva dny (a dvě noci, přece nepojedete v sobotu v noci domů:-) - tak aby jste nemuseli dlouho hledat:-) Kemp na koupališti Křtiny, od jeskyně cca 2,3 km - sprchy na žetony, WC, občerstvení ve slušném a zásobeném stánku. Penzion U Faustů, www.ufaustu.cz přímo v obci Křtiny, 1,8 km od jeskyně. Penzion Starý pivovar www.penzionkrtiny.cz cca 300m od kempu na koupališti, 2,8 km od jeskyně. penzion Bukovinka ww.hostinecrakovec.cz cca 6,5 km od jeskyně (v pátek večer, v sobotu ráno možné dojetí veř. dopravou, nejede v sobotu večer) kemp Olšovec Jedovnice www.olsovec.cz cca 8km od jeskyně, jeden z největších našich kempů, plně vybaven (chatky) spojení veř. dopravou do Křtin každou hodinu. Těšíme se na Vás:-)

4. ročník (Zdenda) | 21.06.2014

Zdravím vás, 4. festivalový ročník se bude konat 5.-6.9.2014. Veškeré informace najdete v novinkách a programu. Těším se naviděnou, Z. Vilímek

Kontakt (Ladislav) | 28.04.2014

I rád bych si popsal s lidičkama kolem didga a jeho hraní na něj. Sem na samém začátku a tak každá inspirace i rada se hodí. Lada

Dotaz (Ladislav) | 28.04.2014

Chtěl bych se zeptat na další koncert v Jeskyni a kdy a kde bude. rosso.mak@seznam.cz

Poděkování organizátorům (Jan Gajdoš Doležal) | 05.02.2014

tento festival je mimořádným zážitkem souznění lidí, hudby, historie, ducha, klidu, ticha a přírody.. v jednom místě, v jeden den ale v mnoha vnitřních vesmírech.. Těším se na příště.. Děkuju

Lesní teta (Vítek) | 05.01.2014

Ahoj přeji Ti do nastalého roku jen to nejlepší a hlavně pevné zdtaví.S tou lesní tetou jsem měl již také co dočinění a chce to hlavně nepoddat se náladám které způsobuje, pokusit se dál být co nejvíce aktivní a pozitivní pokud to dovolí.S pozdravem Vítek.

Jak to vnímám já (PavelCh (Valachol)) | 21.10.2013

V jiném světě octli jsme se zas když navštívili jsme zdejší kras by viděli jsme hudby jas a uslyšeli písně hlas Písně a tóny magického snění prostoupily námi do setmění v nitru duše cítili jsme chvění které pozvedlo nás k oblažení S pocitem nadpozemským v nitru země pronikají tóny libé temně a vyzařují dál do širé země z vás z něj z tebe i ze mně.

2013 (Dani) | 21.10.2013

Poprvé jsem byla na festivalu v roce 2011 a musím říct, že za tu dobu se organizátorům podařilo vyšplhat hodně vysoko: krásná hudba, zajímavá pojetí koncertů včetně vizuálních efektů, skvělí zahraniční i čeští interpreti, spousta zajímavých lidí, kteří splečně vytvořili úžasnou atmosféru, dále výborná organizace včetně akcí v jeskyni a před ní, workshopy, stánky, super alternativní občerstvení...Už se těším na další ročník!

J. Dušek (Honza vlach) | 20.10.2013

Nebuďme tak přísní na p. Duška. . . je to herec - komik a zůstane jím asi napořád, proč ne. Stačí shlédnout na youtube jeho projekt Vizita a je jasné jeho těžiště. Ale je asi pravda, že ne vždy a všude je jeho projev vhodný. Ta atmosféra v jeskyních byla celkem ucelená, samovypovídací. . . tak nějak nebylo co přidávat, myslím, a jeho povídání (nepřipravené a občas mimo mísu) bylo asi trochu navíc. . . Možná trochu víc přípravy, přijet dopoledne, nacítit se, nasát atmosféru. . . Ale stejně, nějak mi tam (Didgeridoo v jeskyni) slovní projev nesedí vůbec, proč přidávat, míchat něco, s čím (slova) didgeridoo a hudba s ním spojená až tak moc nesouzní? No nakonec je to ale jen názor. . . Zkusilo se, uvidí se:)

Tešíme sa na budúci ročník (Ramivana) | 01.10.2013

Ďakujeme veľmi pekne Zdendovi a všetkým organizátorom za opäť skvelý zážitok. Celý deň máme vrytý do pamäti ako magický, plný nádhernej hudby a super atmosféry. Už teraz sa nevieme dočkať budúceho ročníka festivalu;-) Pre nás bolo najpôsobivejšie vystúpenie dvojice Sanszus, veríme že ich ešte niekedy uvidíme a opakom bolo vystúpenie pána Dušeka. Ak hodnotíme celý deň ako celok, tak od nás máte jedničku;-) Love & Blessings Rami & Ivana

Dík (Pavel z Valacholu) | 30.09.2013

Za Valachol děkujem za skvělé společenství lidí usilujících o nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek.Ještě jednou dík za skvělý čas snění všem.

Ocenění (Vít Šrámek) | 29.09.2013

Ročník 2013 byl pro nás úžasnou zkušeností. Moc se nám líbila atmosféra festivalu. Jak vystupující, tak návštěvníci pro nás vytvořili krásný zážitek. Jedinou kaňkou na celé akci byla tečka, kterou byl výstup Jaroslava Duška. Těšili jsme se, jak vyšperkuje mystickou atmosféru vytvořenou Bearem Lovem a Ondřejem Smeykalem. Jindy úžasný pan Dušek ale zapůsobil jako "drtič perel". Náš obdiv měli všichni organizátoři v čele s panem Vilímkem, který bravurně zvládal hned několik rolí. Děkujeme

Energie (Honza vlach) | 25.09.2013

Chválit nemusím, to jak fest proběhl mluví samo za sebe, jednoduše mimořádné. Jsou po světě různé akce kolem didgeridoo, ale tady se daří budovat něco, kde člověk, skrze absolutně jedinečný prostor (i když s dost pohnutou minulostí) a nástroj který s ním přímo souzní, může zažít hloubku okamžiku. Můj názor je, že se tady v Čechách nemusíme za nic stydět. Ať v úrovni hry jednotlivých hráčů (Ondra nasadil pomyslnou laťku víš než jinde na světě)tak i co se týče využití tohoto nástroje než jen pro zajímavou zábavu. Jen namátkou, když vezmu třeba Rytmy země kteří promlouvají svým projevem k celé bytosti, nebo i další, třeba jen sólové hráče kde je cítit, že jdou z hloubky, pestrost byla prostě jedinečná. . . Tenhle festival se vybrušuje v něco, co budou lidi vyhledávat pro to, aby pocítili "jinost". . .

Záznamy (Zdeněk Vilímek) | 25.09.2013

Ohledně foto - audio - video :) Vydržte prosím, už na tom pracuji, ale chodím normálně do práce, takže to kompletuji po večerech. První účetnictví, vyrovnání závazků, pak zábava. Ten nejdůležitější záznam do Vašich uší a srdcí už proběhl :))) Ale nebojte, do pár dnů to zveřejním. Díky za pochopení, Zdenda

Poděkování (Jeskynní tep o.s.) | 25.09.2013

Srdečné DÍKY všem návštěvníkům, kteří festival podpořili jak fyzicky, tak duševně. Jako organizační tým máme nesmírnou radost z Vámi vytvořené atmosféry, díky patří zástupcům jeskynní správy, kapelám, stánkům chráněných dílen, výrobcům atd. Festival měl i své rezervy, některé okolnosti jsme nestihli nebo nemohli ovlivnit. Takže prosíme, pište i kritiku, chávla hřeje - zvlášť na podzim, ale jsme připraveni se polepšit a posunout příští ročník do další úrovně kvality. Ať se Vám daří na Vaší stezce životem a těšíme se na příští ročník. Za tým Jeskynní tep o.s., Zdeněk Vilímek

(Luboš) | 25.09.2013

Taky se přidávám a chválím za výborně zorganizovaný festival, výbornou atmosféru a hlavně nádherné zážitky s hudbou, mému srdci blízkou. Díky pořadatelům za spoustu práce, kterou museli odvést, aby jsme si to my návštěvníci mohli užít...
TOPlist